Lipińska 99, Wołomin
Zadzwoń do nas: 510 334 373

Stomatologia estetyczna

Płytka nazębna

Specjalistyczna grupa zabiegów dentystycznych, które mają za zadanie poprawić wygląd zębów.

Jest to między innymi wybielanie zębów, korygowanie kształtu i ustawienia zęba, jak również uzupełnienie braków w uzębieniu za pomocą implantów.

Twój uśmiech znów może być piękny i nieskazitelny, dzięki czemu podniesie się również Twoja samoocena i samopoczucie.

Najpopularniejsze zabiegi, które zawierają się w pojęciu stomatologia estetyczna to przede wszystkim wybielanie zębów, ortodoncja, licówki, jak również korony ceramiczne. Zabiegi Wybielanie – polega na rozjaśnieniu barwy zębów w sposób nieinwazyjny.

Zastosowanie nowoczesnego lasera lub lampy i specjalistycznych żelów wybielających pozwala na szybkie i bezbolesne uzyskanie zdumiewających efektów. Co ważne przepiękna barwa zębów utrzymuje się nawet przez pięć lat.

Ortodoncja – leczenie wad zgryzu i wszelkich problemów związanych z nieprawidłowym ułożeniem zębów, jak również ich liczbą, wielkością i kształtem. To również korygowanie wszelkich zaburzeń związanych z kośćmi żuchwy i szczęki. Odpowiednio prowadzona terapia może w szybkim czasie przynieść wspaniałe rezultaty.

 Korony ceramiczne – stałe uzupełnienie brakującego uzębienia, wyróżniające się niezwykle estetycznym wyglądem, identycznym z naturalnymi zębami. Wykorzystanie nowoczesnej technologii pozwala na uzyskanie trwałych, nieprzebarwiających się elementów, które doskonale wkomponują się w Twój uśmiech. Korony pełnoceramiczne najczęściej wykorzystywane są do odbudowy całkowicie zniszczonej lub uszkodzonej korony zęba, odbudowy małych i nierozwiniętych zębów, poprawy wyglądu zębów przebarwionych lub martwych, jak również do wypełniania szpar pomiędzy zębami.

Licówki – części które przy niewielkiej ingerencji stomatologicznej pozwalają na zmianę ustawienia, jak również kształtu, czy koloru zębów. Wykonane są z cienkiej warstwy materiału cementowanego i zakładane na przednią powierzchnię zębów. Polecamy również licówki porcelanowe, które wyróżniają się większą trwałością i doskonałymi efektami. Licówki najczęściej stosuje się przy trwale przebarwionych lub nierównych zębach, mechanicznych uszkodzeniach zębów, jak również przy stemach, czyli przerwach pomiędzy zębami.

 Współpraca z uznanymi laboratoriami dentystycznymi pozwala nam wykorzystywać nowoczesne technologie i rozwiązania protetyczne, które satysfakcjonują zarówno lekarzy – specjalistów, jak i pacjentów.